Začínáme sázet

Sazeni na Ipadu

V minulém článku jsme v krátkosti představili sázení po internetu. Nyní už zjistíte, jak na to. Co k tomu potřebujete až po tipy na sázení.

Chcete si vsadit a nevíte, jak na tom? Připravili jsme pro vás manuál, jak začít sázet!

Sázení po internetu je snadné. Vše můžete dělat z pohodlí domova. Pro začátek budete potřebovat mít účet u některé ze sázkových kanceláří.

My vám doporučujeme sázet u Fortuny, která je v ČR jasnou jedničkou, co se týče sportovního sázení. Další možností je sázková kancelář Tipsport. Obě sázkové kanceláře mají své stránky v češtině, včetně možnosti hrát v českých korunách a v případě potřeby vám odpoví česká zákaznická podpora. Další sázkové kanceláře vám představíme v článku příští týden, který se bude detailně věnovat nejlepším sázkovým kancelářím.
Jak začít sázet
  • Přejděte na stránky Fortuna kliknutím zde a poté na Registrace. Objeví se vám nové okno, ve kterém musíte vyplnit všechny potřebné údaje. Prosím, buďte přesní a všechny položky vyplňte správně a pravdivě. V případě nepravdivých údajů, by váš účet mohl být zavřen.
     
  • Nyní už máte svůj účet a je potřeba na něj převést peníze. Fortuna nabízí několik způsobů, jak na účet peníze poslat. Nejjednodušší pomocí kreditní nebo debetní karty, internetové peněženky Skrill, bankovním převodem nebo dalšími. My používáme Skrill.
     
  • Máte svůj zaregistrovaný účet a peníze, můžete se pustit do sázení. První vám doporučujeme si stránky projití, ujistit se, že všemu rozumíte a víte přesně, na co sázíte.
     
  • Podání sázky je už jednoduché. V nabídce vlevo si vyberete sport, dále ligu nebo soutěž a pak na kurz, který chcete vsadit. Ten se vám převede do tiketu vpravo nahoře. V něm vidíte název týmu nebo jednotlivce, na který jste vsadili a samotný kurz. Nyní už je napište výši vkladu, který chcete vsadit. Ihned se vám ukáže případná výhra k výplatě. Samotný tiket podáte kliknutím na tlačítko Vsadit.
     
  • Tiket máte podaný a nyní už jen musíte počkat, abyste se dozvěděli, jestli jste vyhráli nebo ne. Výsledky všech podaných tiketů vidíte ve svém účtu pod záložkou Historie – Přehled sázek.

Existuje spousta možností sázek. Nyní jsme si ukázali jen ten základní postup. Jak moc budete sázet a na jaké příležitosti už je jen na vás.

Můžete podat několik sázek na ten samý zápas nebo naopak mít více zápasů na jednom tiketu. Samotnou kapitolou jsou pak Live sázky, kterými se budeme zabývat detailně později, ale nyní jen v krátkosti.

Live sázky jsou sázky, které sázíte během průběhu samotného utkání. Díky tomu můžete zápasy sledovat a zároveň sázet.

V nabídce jsou jiné další možnosti, které před začátkem utkání není. Můžete tak třeba vsadit, kdo dá další gól. Kdo bude zahrávat příští rohový kop nebo kdo vyhraje příští gem v tenise. Možností je opravdu hodně a je jen na vás, jak moc je prostudujete.